Pronájem bytu, 1+kk, 33 m²
Březinova, Kolín II, Kolín
13 000 Kč (za měsíc)Pronájem bytu, 1+kk, 33 m²
Březinova, Kolín II, Kolín
13 000 Kč
(za měsíc)
C
Vyhovující
Pronájem bytu 1+kk, 33m2, Březinova 972, Kolín
Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk a velikosti 33m2 na adrese Březinova 972, Kolín II.
Byt se nachází v 7. patře bytového domu s výtahem ve vyhledávané části města a prošel kompletní rekonstrukci tak, aby odpovídal současným trendům a mohl nabídnout příjemné bydlení.
V kuchyňském koutě je umístěna kuchyňská linka vybavená vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, samostatně stojící lednicí s mrazákem a pračkou.
Do hlavní obytné místnosti byla situována stěna s integrovanou manželskou postelí tak, aby bylo možné snadno změnit užívání pokoje přes den na obývací a večer na pohodlnou ložnici. Vstupní chodba je vybavena prostornou vestavěnou skříní a botníkem. Zděná koupelna nabídne pohodlný sprchový kout, závěsné WC a umyvadlo. Byt je světlý s příjemným výhledem do okolí. Součástí nabídky je i užívání sklepní kóje.
Měsíční nájemné činí 13.000,-Kč, zálohy na služby za užívání bytu 2 osobami činí 3.230,-Kč + elektřina se převádí na nájemníka, internet 459,-Kč/měsíčně. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 26.000,-Kč, první nájemné vč. záloh na služby ve výši 16.230,-Kč, provize RK 15.730,- Kč ve výši jednoho nájmu vč.DPH - celkem 57.960,-Kč.
V případě zájmu mne kontaktujte.
V případě zájmu mne kontaktujte.
| Cena: | 13 000 Kč / (za měsíc) |
| Poznámka: | Cena vč. právního servisu |
| Dispozice/podlahová plocha: | 1+kk/33 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-1038 |
Podrobné informace
- Dispozice bytu: 1+kk
- Číslo podlaží v domě: 8
- Počet podlaží objektu: 8
- Užitná plocha: 33 m²
- Celková podlahová plocha: 33 m²
- Druh objektu: panelová
- Stav objektu: po rekonstrukci
- Vlastnictví: osobní
- Umístění objektu: klidná část obce
- Doprava: silnice, MHD
- Elektřina: Elektro - 230 V
- Voda: Zdroj pro celý objekt
- Telekomunikace: Internet
- Topení: Ústřední - dálkové
- Odpad: Kanalizace
- Ostatní rozvody: Kabelová televize
- Energetická náročnost budovy: C - Vyhovující
Mapa
* Pozice na mapě je pouze orientační.