Pronájem bytu, 2+kk, 86 m²
Pilařova, Kroměříž
12 000 Kč (za měsíc)Pronájem bytu, 2+kk, 86 m²
Pilařova, Kroměříž
12 000 Kč
(za měsíc)
G
Mimořádně nehospodárná
Pronájem bytu 2+kk 86 m² - Pilařova, Kroměříž
ID 02640
Ing. Martin Souček & Explicit Reality Vám nabízí k pronájmu prostorný byt 2+kk o celkové ploše 86 m² s netradičním dispozičním řešením, který se nachází na ulici Pilařova v Kroměříži.
- velká, plně vybavená kuchyňská linka
- dostatek úložného prostoru
- šatna
- špajzka
- sklep
Po vstupu do bytu, který se nachází ve 2.NP, se ocitnete ve vstupní chodbě, odkud je přístup do všech částí bytu. Naproti vstupu se nachází samostatná šatna s velkým množstvím polic a věšáků, která nabízí dostatek úložného prostoru. Velkou výhodou této místnosti je okno, které umožňuje přirozené větrání, což oceníte zejména při ukládání sezónních věcí.
Z chodby se plynule dostanete do hlavní obytné části bytu. Jedná se o prostornou místnost vhodnou jako obývací pokoj, která je od kuchyně oddělena příčkou, nikoliv však dveřmi, díky čemuž prostor působí otevřeně a vzdušně. Kuchyň je plně vybavená vestavnou troubou, varnou deskou, digestoří, myčkou a vestavnou lednicí a nabízí nadstandardní množství skříněk a úložného prostoru.
Vedle kuchyně se nachází menší místnost s policemi, která může sloužit jako špajzka nebo další šatna.
Za kuchyní je umístěna samostatná místnost vhodná jako ložnice nebo dětský pokoj. Je oddělená od hlavního obytného prostoru a nabízí dostatek soukromí a klidu.
Součástí bytu je koupelna s vanou a topným žebříkem. Na koupelnu navazuje samostatná toaleta, která je oddělena, což zvyšuje komfort bydlení.
Skvělá lokalita v centru Kroměříže nabízí kompletní občanskou vybavenost – školy, školky, MHD, restaurace, obchody, lékaři i široké kulturní vyžití.
Nájemné činí 12 000 Kč měsíčně, služby a energie 4 600 Kč. Kauce je vyčíslena ve výši 16 600 Kč. Při předání se hradí odměna za realitní zprostředkování ve výši 16 600 Kč. Byt je k dispozici ihned.
Pomocí našeho 3D scanu si můžete nemovitost projít již nyní.
Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte mě kontaktovat pro více informací a domluvu osobní prohlídky.
Ing. Martin Souček, realitní makléř Explicit Reality
Tento byt je nabízen k podnájmu prostřednictvím služby Explicitní Nájemník
Díky službě Explicitní Nájemník získáváte jako nájemce vyšší standard podnájemního bydlení a celkově pohodlnější zážitek. Automaticky máte k dispozici tyto výhody:
Pojištění domácnosti a odpovědnosti za škody v běžném životě, včetně non-stop asistenční linky
Zákaznickou podporu každý pracovní den od 8:00 do 17:00 – pro vaše dotazy, požadavky nebo pomoc s nájemní smlouvou
Technickou asistenci – např. zajištění zámečníka, havarijní opravy či řešení jiných technických problémů v bytě
Možnost výměny bytu – kdykoli můžete požádat o změnu na menší, větší nebo v jiné lokalitě z portfolia bytů služby Explicitní Nájemník nebo Explicit Reality
Podnájem přes Explicitního Nájemníka je jednoduchý, bezpečný a bez zbytečných starostí. Vše potřebné máte zajištěno v rámci jednoho spolehlivého servisu.
Ing. Martin Souček, realitní makléř Explicit Reality
| Cena: | 12 000 Kč / (za měsíc) |
| Poznámka: | + energie - měsíční záloha 4 600 Kč + DPH |
| Datum k nastěhování: | 02.03.2026 |
| Dispozice/podlahová plocha: | 2+kk/86 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-02640 |
Podrobné informace
- Dispozice bytu: 2+kk
- Číslo podlaží v domě: 2
- Počet podlaží objektu: 3
- Celková podlahová plocha: 86 m²