Pronájem bytu, 2+1, 52 m²
tř. Kosmonautů, Hodolany, Olomouc
14 000 Kč (za měsíc)Pronájem bytu, 2+1, 52 m²
tř. Kosmonautů, Hodolany, Olomouc
14 000 Kč
(za měsíc)
Pronájem bytu 2+1, 52 m² + balkon, Olomouc - Kosmonautů | skvělá dostupnost do centra
K pronájmu nabízíme byt 2+1 o výměře 52 m² s balkonem cca 3 m² na ulici Kosmonautů v Olomouci. Byt se nachází v panelovém domě s výtahem a nabízí praktické bydlení s výbornou dostupností do centra města i kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.
Dispozice bytu tvoří dva průchozí pokoje, samostatná kuchyně, koupelna s vanou, oddělené WC a prostorná chodba s úložnými prostory. Součástí bytu je také balkon. Byt je v původním, ale udržovaném stavu a pronajímá se včetně základního vybavení dle fotografií.
Velkým benefitem lokality je rychlá dostupnost do centra Olomouce, blízkost obchodů, MHD, služeb i dostatek zeleně v okolí.
Byt je vhodný především pro jednotlivce, pár nebo studenty hledající cenově dostupné bydlení v dobré lokalitě.
Měsíční náklady:
> čistý nájem: 14.000 Kč
> služby: 2.272 Kč
> celkem: 16.272 Kč + zálohy na elektřinu a plyn
Další podmínky:
> vratná kauce 28.000 Kč
> provize RK: 1× měsíční nájem + DPH
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Měsíční náklady:
> čistý nájem: 14.000 Kč
> služby: 2.272 Kč
> celkem: 16.272 Kč + zálohy na elektřinu a plyn
Další podmínky:
> vratná kauce 28.000 Kč
> provize RK: 1× měsíční nájem + DPH
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
| Cena: | 14 000 Kč / (za měsíc) |
| Poznámka: | + zálohy na služby 2.272 Kč |
| Dispozice/podlahová plocha: | 2+1/52 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-1041/RZ/36 |
Podrobné informace
- Dispozice bytu: 2+1
- Číslo podlaží v domě: 4
- Počet podlaží objektu: 8
- Užitná plocha: 52 m²
- Celková podlahová plocha: 52 m²
- Druh objektu: panelová
- Stav objektu: velmi dobrý
- Vlastnictví: osobní
- Balkon: 3 m²
- Sklep: 2 m²
- Umístění objektu: centrum obce
Mapa
* Pozice na mapě je pouze orientační.