Pronájem bytu, 2+1, 51 m²
Příčná, Planá nad Lužnicí, Tábor
10 000 Kč (za měsíc)Pronájem bytu, 2+1, 51 m²
Příčná, Planá nad Lužnicí, Tábor
10 000 Kč
(za měsíc)
D
Méně úsporná
Pronájem bytu 2+1 s lodžií, 51,3 m2, Planá nad Lužnicí
Nabízíme k pronájmu velmi pěknou bytovou jednotku s dispozičním řešením 2+1 s lodžií, o výměře 51,3 m2 v 1. patře cihlového bytového domu v Plané nad Lužnicí, ulice Příčná. Bytová jednotka prošla velmi zdařilou rekonstrukcí.
Dispoziční řešení: vstupní chodba, nalevo 2 průchozí pokoje, menší kuchyň se vstupem na lodžii, koupelna s WC. K bytu náleží sklep. Společné prostory v domě tvoří prádelna a kolárna.
Součástí vybavení bytu je: v předsíni šatní skříň a botník, v ložnici šatní skříň a koberec, kuchyňská linka se spotřebiči - plynový sporák, digestoř s filtrem, mikrovlnná trouba, v koupelně rohová vana, elektrický žebřík, zrcadlo, pračka, umyvadlo s úložnou skříňkou, WC s bidetovou sprchou a ohřívač vody, dále veškeré osvětlení a žaluzie.
Vytápění je plynové, v pokojích jsou osazeny nové úsporné Wafky. V kuchyni, koupelně a na chodbě je podlahové vytápění. Pro vaření a ohřev vody se využívá plyn. Byt disponuje vlastním plynoměrem a elektroměrem, které budou převedeny na nájemce (předpokládané náklady cca 3500,-Kč).
Při podpisu nájemní smlouvy se skládá: první nájemné ve výši 10.000,-Kč + záloha na služby ve výši 950,-Kč/měs. (vodné a stočné 700,-Kč, elektřina společných prostor a paušál studená voda a servis vodoměrů 250,-Kč) + kauce ve výši 15.000,-kč, tj. celkem 25.950,- Kč.
Parkování je možné před domem. V domě je zaveden internet od společnosti Starnet za poplatek 299,-Kč/měs.
V místě je veškerá občanská vybavenost.
Pronajímatel si vyhrazuje právo nájemce vybrat, upřednostní zájemce bez zvířat. Byt je vhodný maximálně pro 1-2 osoby.
Pro další informace a prohlídku prosím kontaktujte makléře nabídky.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.
| Cena: | 10 000 Kč / (za měsíc) |
| Poznámka: | + záloha na služby 950 Kč/měs. + elektřina a plyn převod na nájemce |
| Datum k nastěhování: | 23.04.2024 |
| Dispozice/podlahová plocha: | 2+1/51 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-438497 |
Podrobné informace
- Dispozice bytu: 2+1
- Číslo podlaží v domě: 1
- Počet podlaží objektu: 4
- Užitná plocha: 51 m²
- Celková podlahová plocha: 51 m²
- Druh objektu: cihlová
- Stav objektu: po rekonstrukci
- Vlastnictví: osobní
- Lodžie: 2 m²
- Sklep: 3 m²
- Umístění objektu: klidná část obce
- Doprava: vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
- Elektřina: Elektro - 230 V
- Voda: Voda - dálkový vodovod
- Telekomunikace: Internet
- Plyn: Plynovod
- Odpad: Kanalizace
- Energetická náročnost budovy: D - Méně úsporná
- Energetický ukazatel podle vyhlášky: č. 264/2020 Sb.
Mapa
* Pozice na mapě je pouze orientační.