Pronájem - dům/vila, 157 m²
Skalní, Kuří, Říčany, Praha-východ
50 000 Kč (za měsíc)Pronájem - dům/vila, 157 m²
Skalní, Kuří, Říčany, Praha-východ
50 000 Kč
(za měsíc)
G
Mimořádně nehospodárná
Pronájem rodinného domu 157 m², Říčany - Kuří
Nabízíme k pronájmu krásný rodinný dům v klidné části Říčan – Kuří, na konci ulice přímo u lesa. Dům o užitné ploše cca 157 m² stojí na slunném pozemku o velikosti 1.030 m² a nabízí příjemné soukromí, ticho a dostatek prostoru pro rodinné bydlení.
Dům prošel rekonstrukcí v letech 1998–2002 a je ve velmi dobrém stavu. Dispozici tvoří v 1. NP kuchyně, prostorné obytné pokoje, ve 2. NP hala, pokoj a lodžie, Vytápění zajišťuje plynový kotel s radiátory, dům má také krb, tepelné čerpadlo vzduch–voda, solární panely a elektrický kotel na ohřev vody. Napojení je na obecní vodu, elektřinu 230/400 V a ČOV, pro zalévání slouží vlastní studna.
Velkým benefitem je krásná zahrada s bazénem, okrasným jezírkem, pergolou s krbem a posezením. Parkování je možné v přístřešku až pro 3 auta a dále v garáži. Dům je vybaven kamerovým systémem se záznamem, internet je řešen přes T-Mobile.
Lokalita nabízí klidné bydlení v blízkosti přírody, přitom s dobrou dostupností do Říčan i Prahy. Dům je vhodný pro zájemce, kteří hledají komfortní a prostorné bydlení s krásnou zahradou. K nastěhování od 1.7.2026
.
Nájemné 50.000 Kč/měs., el. a voda 1.600 Kč/měs. + plyn, kauce 100.000 Kč, provize RK jedno měs. nájemné +DPH.
.
| Cena: | 50 000 Kč / (za měsíc) |
| Datum k nastěhování: | 01.07.2026 |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-01624 |
Podrobné informace
- Poloha objektu: samostatný
- Druh objektu: cihlová
- Stav objektu: velmi dobrý
- Počet podlaží objektu: 2
- Typ domu: patrový
- Zastavěná plocha: 358 m²
- Plocha parcely: 1030 m²
- Zahrada: 588 m²
- Užitná plocha: 157 m²
- Ostatní: Garáž, Parkoviště
- Umístění objektu: polosamota
- Doprava: silnice, MHD, autobus
- Elektřina: Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
- Voda: Voda - dálkový vodovod
- Telekomunikace: Internet
- Plyn: Plynovod
- Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - plynové, Ústřední - elektrické
- Odpad: ČOV pro celý objekt
- Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Mapa
* Pozice na mapě je pouze orientační.