Pronájem bytu, 2+kk, 49 m²
Zahrádky, Uherské Hradiště
14 000 Kč (za měsíc)Pronájem bytu, 2+kk, 49 m²
Zahrádky, Uherské Hradiště
14 000 Kč
(za měsíc)
G
Mimořádně nehospodárná
Pronájem bytu 2+kk 49 m² na Zahrádkách, Uherské Hradiště
Nabízíme exkluzivně ke krátkodobému pronájmu velmi pěkný byt 2+kk v bytovém domě lokalita Zahrádky ve Štěpnicích vedle nemocnice. Plocha bytu 49 m2, plocha balkonu 8,5 m2. Byt se nachází v 1NP. Vybavení bytu: vstupní chodba s věšákem na šaty, botníkem, koupelna s WC s vanou s nerezovou sprchovou baterii, umyvadlo s toaletní skříňkou, osvětleným zrcadlem, elektrické topení- žebřík, příprava na pračku a sušičku, obývací pokoj s kuchyňským koutem a barovým jídelním stolem a židlemi, kuchyňská linka je vybavena, / varná deska, elektrickou horkovzdušnou troubou, myčka na nádobí, nerez digestoř, lednice s mrazákem/. V pokoji je zásuvka na společnou anténu na TV a internet. Ložnice se stropním světlem a vestavěnou skříní. Ve všech oknech jsou instalovány vnitřní protisluneční žaluzije a síťky proto hmyzu. K bytu náleží prostorný zděný sklep. V blízkosti bytu se nachází, škola, školka, supermarket, autobusová zastávka, dětské hřiště, lesopark, lékárna, cyklostezka. Centrum města je vzdáleno cca 8 min. pohodlnou chůzí. Byt je určen k pronájmu do 30.11.2026. Celková měsíční platba platba činí 18.200,- Kč a je složena /14.000,- nájem a 4.200,- zálohy na energie – inkaso/. Byt je volný ihned.
| Cena: | 14 000 Kč / (za měsíc) |
| Poznámka: | Uvedená cena pronájmu je bez záloh na energie - inkasa., bez poplatků, včetně právního servisu |
| Dispozice/podlahová plocha: | 2+kk/49 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-00029 |
Podrobné informace
- Bezbariérový byt: ano
- Dispozice bytu: 2+kk
- Číslo podlaží v domě: 1
- Počet podlaží objektu: 5
- Celková podlahová plocha: 49 m²
- Druh objektu: cihlová
- Stav objektu: velmi dobrý
- Stáří objektu: 2016
- Vlastnictví: osobní
- Balkon: 9 m²
- Vybaveno: ano
- Umístění objektu: sídliště
- Doprava: vlak, silnice, MHD, autobus
- Elektřina: Elektro - 230 V
- Voda: Voda - dálkový vodovod
- Telekomunikace: Internet
- Odpad: Kanalizace
- Ostatní rozvody: Kabelové rozvody
- Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Mapa
* Pozice na mapě je pouze orientační.