Pronájem bytu, 2+1, 56 m²
Družstevní, Uherský Brod, Uherské Hradiště
13 500 Kč (za měsíc)Pronájem bytu, 2+1, 56 m²
Družstevní, Uherský Brod, Uherské Hradiště
13 500 Kč
(za měsíc)
G
Mimořádně nehospodárná
Pronájem bytu 2+1 56 m² - Družstevní, Uherský Brod
ID 02734
Ing. Martin Souček & Explicit Reality Vám nabízí k pronájmu byt o dispozici 2+1, který se nachází na ulici Družstevní v Uherském Brodě.
- celková podlahová plocha 56 m²
- klidná lokalita s výbornou dostupností do centra
- prostorná lodžie s výhledem do zeleně
- k dispozici sklep a kolárna
Byt o dispozici 2+1 se nachází ve 2. poschodí.
Součástí kuchyňské linky je vestavná trouba, varná deska, pračka a je zde také velká volně stojící lednice a mikrovlnná trouba.
V obývacím pokoji je TV stolek, televizor, konferenční stolek, komoda, sedací souprava, jídelní stůl, 4 židle. Z obývacího pokoje je umožněn vstup na lodžii.
Ložnice je taktéž vybavená a je zde manželská postel, 2 noční stolky, 2 lampičky, skříň, velká komoda, skříňka a nástěnné police. Součástí vybavení nejsou matrace.
Kupelna je sloučena s toaletou. Součástí koupelny je sprchový kout.
Byt je vybavený a nachystaný k okamžitému nastěhování. Na chodbě je k dispozici velká šatní skříň, která poskytuje dostatek úložného prostoru.
Uherský Brod je oblíbená lokalita s veškerou občanskou vybaveností a klidným bydlením. V blízkosti se nachází obchody, MHD, školy, kino, velké dětské hřiště i příroda. Centrum města je jen pár minut cesty autem nebo MHD.
Nájemné činí 13 500 Kč a měsíční zálohy na energie jsou ve výši 4 500 Kč. Kauce je vyčíslena ve výši 18 000 Kč. Při předání se hradí odměna realitní kanceláři ve výši 18 000 Kč.
K dispozici je od 01.05.2026
Zaujala vás tato nabídka? Kdykoliv se na mě obraťte. Rád vám poskytnu podrobnější informace a sjednáme si osobní prohlídku.
Ing. Martin Souček, realitní makléř Explicit Reality
Tento byt je nabízen k podnájmu prostřednictvím služby Explicitní Nájemník
Díky službě Explicitní Nájemník získáváte jako nájemce vyšší standard podnájemního bydlení a celkově pohodlnější zážitek. Automaticky máte k dispozici tyto výhody:
Pojištění domácnosti a odpovědnosti za škody v běžném životě, včetně non-stop asistenční linky
Zákaznickou podporu každý pracovní den od 8:00 do 17:00 – pro vaše dotazy, požadavky nebo pomoc s nájemní smlouvou
Technickou asistenci – např. zajištění zámečníka, havarijní opravy či řešení jiných technických problémů v bytě
Možnost výměny bytu – kdykoli můžete požádat o změnu na menší, větší nebo v jiné lokalitě z portfolia bytů služby Explicitní Nájemník nebo Explicit Reality
Podnájem přes Explicitního Nájemníka je jednoduchý, bezpečný a bez zbytečných starostí. Vše potřebné máte zajištěno v rámci jednoho spolehlivého servisu.
- celková podlahová plocha 56 m²
- klidná lokalita s výbornou dostupností do centra
- prostorná lodžie s výhledem do zeleně
- k dispozici sklep a kolárna
Byt o dispozici 2+1 se nachází ve 2. poschodí.
K dispozici je od 01.05.2026
Ing. Martin Souček, realitní makléř Explicit Reality
| Cena: | 13 500 Kč / (za měsíc) |
| Poznámka: | + služby a energie - měsíční poplatky 4 500 Kč |
| Dispozice/podlahová plocha: | 2+1/56 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-02734 |
Podrobné informace
- Dispozice bytu: 2+1
- Číslo podlaží v domě: 2
- Počet podlaží objektu: 5
- Celková podlahová plocha: 56 m²
- Druh objektu: panelová
- Stav objektu: dobrý