Prodej - chata/rekreační objekt, 66 m²
Plzeň-město
548 400 KčProdej - chata/rekreační objekt, 66 m²
Plzeň-město
Startovací bydlení, alternativa k bytu 2KK u Plzně 66m2 s potenciálem zhodnocení + zahrada o výměře
Domek 66m2 2KK a k tomu zahrada 196 m2
Prodávající nabízí realizaci stavby na klíč do 1,4mil Kč, podle projektu a standardu, nadstandard je na domluvě s prodávajícím.
VYSOKÝ POTENCIÁL ZHODNOCENÍ DOMU, PRODEJ V TÉTO LOKALITĚ 2,53MIL KČ
Kuchyňská linka není v ceně realizace.
Předmětem prodeje je pozemek, realizace stavby je již na domluvě s prodávajícím.
Výměra pozemku je 232 m2 a jeho součástí je projektová dokumentace stavby rekreačního objektu, parcela č. 695, který je umístěn na rovinatém pozemku a nenachází se v záplavové oblasti.
Rekreační objekt bude jednopodlažní s podkrovím, zděný se sedlovou střechou o velikosti zastavěné plochy 36m2 obdélníkovitého tvaru 4,5 x 8 m, obytná plocha cca 66m2
V přízemí se nachází vstupní zádveří, hygienická buňka, obývák s kuchyňským koutem.
V podkroví se nachází hobby místnost a herna.
Napojení na inženýrské sítě: elektro je stávající z elektroměrné skříně umístěné na hranici pozemku, voda je pouze užitková vedena pomocí čerpání z řeky Klabavy, která bude přefiltrována pomocí filtrační stanice.
Odpadní a splaškové vody budou svedeny do nově navržené žumpy na vyvážení.
Objekt bude vytápěn pomocí el. přímotopů a krbu. Teplou vodu zajišťuje el. zásobník průtokový
Dešťová voda ze střechy je odvedena do akumulační jímky.
Pozemek je zpřístupněn zpevněnou veřejně přístupnou účelovou cestou parc. č. 663/25. 695 v k.ú. Chrást u Plzně
Orientační náklady stavby: 1,4 mil Kč
Rekreační objekt bude využíván rekreačně.
Celková cena:
548 400 Kč (2 363 Kč/m²)
Plocha:
Plocha pozemku 232 m²
| Cena: | 548 400 Kč |
| Datum k nastěhování: | 26.02.2025 |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-961353 |
Podrobné informace
- Zastavěná plocha: 36 m²
- Užitná plocha: 66 m²
- Plocha parcely: 232 m²
- Druh objektu: cihlová
- Stav objektu: novostavba
- Počet podlaží objektu: 1
- Umístění objektu: klidná část obce
- Doprava: MHD
- Voda: Zdroj pro celý objekt
- Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná
Právní rádce
-
Detail
V tomto článku shrneme nejdůležitější věci, které byste si měli promyslet, pokud se chystáte prodat svou nemovitost a chcete, abyste s kupujícím nemusel následně řešit vzniklé problémy.
Jako prodávající nesete rizika spojená nejen se samotným obchodem, ale i se stavem nemovitosti v době prodeje a pro minimalizaci rizik, je dobré se zamyslet nad uvedenými oblastmi.
-
Detail
Realitní makléř má své nezastupitelné místo v realitním obchodu. Realitním makléřem nemyslím nevzdělané jelito, které absolvovalo dvoudenní školení a ví, jak se nahraje inzerát na inzertní portál.
Realitním makléřem, který se Vám skutečně vyplatí, je zkušený profesionál, který je schopen Vám dobře poradit jak prodat za co nejvíc a s nejmenším rizikem a hlavně je Vás schopen obratně provést celým realitním obchodem.
Mapa