Prodej - pozemek, zemědělská půda, 48 856 m²
Kojákovice, České Budějovice
50 Kč (za m2)Prodej - pozemek, zemědělská půda, 48 856 m²
Kojákovice, České Budějovice
Prodej pole a lesa 48.856m2, Kojákovice u Třeboně 2.442.800 Kč (50 Kč/m2)
Předmětem prodeje jsou pozemky vedené na LV 438:
parc. č. 752 a 755/4 – lesní pozemky (14.982 m2)
parc. č. 751/2 – ostatní plocha (378 m2)
parc. č. 745/2 – orná půda (3.599 m2)
parc. č. 920 a 923 – orná půda (29.673 m2)
parc. č. 843/36 – vodní plocha (224 m2)
Pozemky parc. č. 920, 923 a 843/36 jsou aktuálně propachtovány.
Lesní porost je ve zralém stavu a nabízí možnost hospodářského využití, včetně těžby dřeva. Nemovitost představuje zajímavou investiční příležitost jak pro hospodaření, tak pro dlouhodobé uložení prostředků do půdy a lesa.
V ceně je zahrnuta provize a související právní služby. Nad rámec ceny kupující hradí pouze poplatek za návrh na vklad na katastr. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nabídky.
V případě zájmu o více informací kontaktujte makléřku zakázky.
| Cena: | 50 Kč / (za m2) |
| Datum k nastěhování: | 18.05.2026 |
| Plocha: | 48856 m² |
| Číslo zakázky: | REALITYMIX-N00304 |
Podrobné informace
- Celková plocha: 48856 m²
- Druh pozemku: zemědělská
- Umístění objektu: okraj obce
Právní rádce
-
Detail
V tomto článku shrneme nejdůležitější věci, které byste si měli promyslet, pokud se chystáte prodat svou nemovitost a chcete, abyste s kupujícím nemusel následně řešit vzniklé problémy.
Jako prodávající nesete rizika spojená nejen se samotným obchodem, ale i se stavem nemovitosti v době prodeje a pro minimalizaci rizik, je dobré se zamyslet nad uvedenými oblastmi.
-
Detail
Realitní makléř má své nezastupitelné místo v realitním obchodu. Realitním makléřem nemyslím nevzdělané jelito, které absolvovalo dvoudenní školení a ví, jak se nahraje inzerát na inzertní portál.