• Magazín Stavba
Prodej - pozemek, zemědělská půda, 2 598 m²

Prodej - pozemek, zemědělská půda, 2 598 m²

Havlíčkova, Spořice, Chomutov

5 975 000 Kč
  • RealityMIX
  • Pozemky
  • Prodej
  • Ústecký kraj
  • Chomutov
0 z 5 (0 hodnocení)

Prodej - pozemek, zemědělská půda, 2 598 m²

Havlíčkova, Spořice, Chomutov

5 975 000 Kč
Chcete ušetřit za energie?
Spočítejte si dotaci.
Výpis
Předchozí inzerát Další inzerát
1776074346-ddiitvkkkn-img-9512
1776074331-tvjixdhdly-img-9511
1776074343-jbmcxqvinl-img-9513

Prodej pozemku 2.598 m²

Investiční pozemek na hranici zástavby – Spořice u Chomutova, 2 598 m² (podíl 1/2)

Nabízím k prodeji spoluvlastnický podíl 1/2 na pozemku parc. č. 3128 v katastrálním území Spořice. Celková výměra pozemku činí 5 196 m².

Pozemek se nachází na okraji stávající zástavby rodinných domů, s přímým přístupem z komunikace. Inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace) jsou dostupné na hranici pozemku.

V současné době je pozemek veden jako orná půda, nicméně se jedná o atraktivní investiční příležitost s potenciálem budoucí změny územního plánu. Obec již v minulosti zahrnula pozemek do návrhu změny územního plánu, který byl zamítnut z důvodu chráněného ložiskového území. Vzhledem k ukončení těžby a očekávaným změnám v této oblasti se předpokládá opětovné projednání.

Výhody:
• poloha na hranici zástavby
• přístupová cesta
• inženýrské sítě na hranici pozemku
• dobrá dostupnost do Chomutova
• potenciál budoucího stavebního využití

Pozemek je vhodný jako dlouhodobá investice. Investiční záměr výstavby RD je společný se spoluvlastníkem druhé poloviny podílu ale pozemek lze rozdělit geometrickým plánem, jako samostatný.

Cena: 2 300 Kč/m² (podíl odpovídající výměře 2 598 m²)
Celková cena za podíl: 5 975 000 Kč

Upozornění: na pozemku vázne zákonné předkupní právo, které se řeší běžným administrativním postupem před prodejem.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Prosím o první kontakt ideálně formou zprávy nebo e-mailu, ozvu se zpět. Tato nemovitost je určena výhradně přímým zájemcům o koupi. Na inzerát můžete také reagovat přímo na webu Bezrealitky.
Cena: 5 975 000 Kč  
Plocha: 2598 m²
Číslo zakázky: REALITYMIX-1011972

Podrobné informace

  • Celková plocha: 2598 m²
  • Druh pozemku: zemědělská

Sdílej na:

Facebook     Twitter

Tisk nabídky (pdf)

  • (A4)
  • (A4)
  • (A4)
  • (A4)
  • (A5)

Poslat odkaz:

Právní rádce

Právní rádce
  • V tomto článku shrneme nejdůležitější věci, které byste si měli promyslet, pokud se chystáte prodat svou nemovitost a chcete, abyste s kupujícím nemusel následně řešit vzniklé problémy.

    Jako prodávající nesete rizika spojená nejen se samotným obchodem, ale i se stavem nemovitosti v době prodeje a pro minimalizaci rizik, je dobré se zamyslet nad uvedenými oblastmi.

    Detail
  • Realitní makléř má své nezastupitelné místo v realitním obchodu. Realitním makléřem nemyslím nevzdělané jelito, které absolvovalo dvoudenní školení a ví, jak se nahraje inzerát na inzertní portál.

    Realitním makléřem, který se Vám skutečně vyplatí, je zkušený profesionál, který je schopen Vám dobře poradit jak prodat za co nejvíc a s nejmenším rizikem a hlavně je Vás schopen obratně provést celým realitním obchodem.